Úvod Diskuze

Diskuze

Potřebujete poradit? Přidat dotaz >>


Diskuse (93 komentářů)

Jacckie, (20. 05. 2013 10:41) Reagovat
Asi mám také syndrom vyhoření. V poslední době jsem úplně zoufalá, nerada chodím do práce, děsí mě, co tam zase bude za problémy. Pak přijdu domů, o nic nemám zájem. Mám takovou divnou depku. Vůbec nevím, jak se z toho vymotat.
San, (22. 05. 2013 11:10) Reagovat
Dobrý den, potřebuji poradit pomoct,sama si pomoct neumím,i když jsem si myslela že jsem silná osobnost,utápím se v tom. Zacala jsem chodit do nové práce,z počatku jsem z ni mela radost,ael ted už je to rok co toto místo mám a asi to jde ruku v ruce že peníze které beru po zaplacení vsech učtů mi nestačí a na celý mesíc mi zvýva 2tis. nevidím v tom smysl aní význam,ráno jdu s depresí do práce a když z ní odejdu už zase myslím na to jak tam ráno musím . Prosím vás co mam delat? zmenit místo není tak jednoduche.
San, (22. 05. 2013 11:20) Reagovat
začalo se mi to odrážet na zdraví a chovám se jinak nehezky k lidem z mého okolí , co s tím ,jak odejít z práce a když už se odhodlám tak kde najdu v dnesní dobe novou práci?
Mirka, (06. 06. 2013 05:29) Reagovat
Je to zapeklitá situace. Asi se s ní dnes s velkou nezaměstnaností potýká hodně lidí. Není moc potěšující dělat práci, která není dostatečně finančně ohodnocená. Možná by vám pomohlo zkusit nežít jen prací. Je jasné, že s omezeným rozpočtem není moc koníčku, které by se daly dělat, ale možná by se něco našlo. Každopádně přeji, ať vám je lépe. I když práci máte, tak se rozhlížejte po nové pracovní příležitosti. Někdy je to o štěstí.
Pepa, (11. 06. 2013 08:54) Reagovat
Mám nudnou práci, docela stereotypní život, i když...mohlo by být hůř. Snažím se ve volných chvílích hodně číst. Chození do knihovny není drahé a číst jiné osudy je příjemným vytržením. Možná to někomu také pomůže se lépe odreagovat.
Zdeněk, (10. 09. 2013 06:53) Reagovat
Já tedy čtení moc nemusím, ale máte pravdu, že když už má člověk nic moc práci, musí si najít zábavu jinde. Život nemůže být jen o povinnostech. Snažím se také tak nějak odreagovat, práce mě nebavím, ale relativně slušně mě živí, a to taky nemůže říct každý.
M, (02. 02. 2014 00:39) Reagovat
Dobrý den,Ani nevím jak se to všechno seběhlo. Pracoval jsem jako IT technik soukromé firmy. Práce bylo víc a víc často i více než 16h denně nakonec se firma rozpadla neschodou jednatelů nastoupil jsem z existenčních důvodů na nekvalifikovanou pozici kde jsem vydržel asi rok od té doby střídám pozice nejsem schopen nikde vydžet nic mne nebaví nejsem schopen se učit myslet cokoli dělat dělám jen to nejnutnější mám problémy s řádem rytmem dne, pořádkem dodržováním věcí termínů. V současné době jsem bez místa a na hranici existenčních problému. Ztratil jsem zájem o partneku koníčky chci z toho ven! Co udělat v současné situaci jsem zoufalý a nevím kam se obrátit prosím pomoc
Radka, (05. 03. 2014 13:24) Reagovat
Na vašem místě bych zkusila psychologa. On vás může pomoci nahlédnout na problém z vnějšku a najdete lépe, v čem tkví opravdu ten problém. Já myslím, že u vás to není syndrom vyhoření. Spíš jste se někde ztratil v tom, co chcete dělat za práci. Já měla něco podobného před rokem. Nejdříve jsem také chtěla jít k psychologovi, ale než jsem se odhodlala, přečetla jsem si nějaké motivační knížky a trochu mi to pomohlo se zase nasměrovat. Já myslím, že hodně lidí mají občas potíže, že neví, jak dál s prací. držím palce, ať se zase "nakopnete".
Vladik, (06. 04. 2014 16:27) Reagovat
Co udělat aby se človíček tohoto syndromu zbavil
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Syndrom-vyhoření.cz
Kontakty